Adobe

Etnon era e saj

Aug 25,  · Do you want to remove all your recent searches? All recent searches will be deleted. Teksti dhe videoklipi i kenges Era E Saj nga Etno Engjujt (Etnon), Etno Engjujt, Etnon, Gentz, Genc Prelvukaj, Genc Prevlukaj, Miloti, Etno Engjejt. Vizitoni portalin TeksteShqip per me . Lyrics to 'Era E Saj' by Etnon. REF. 2x: / Buzqeshjen tende e zerin tend / Mua mi sjell era / Shikimin tend, buzet e tua / Mi shendrrit pranvera / Me ec ngadal e neper qiell / Sikur t'ishe zane. We and our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes. Stream Etnon ft Mc Kresha ft Lyrical Son Era E Saj by xbook.info from desktop or your mobile device. Lyrics for Era E Saj (feat. MC Kresha & Lyrical Son) by Etnon, Mc Kresha & Lyrical Son.